MERCHANDISER L’OREAL COSMETICS for VARNA

МЪРЧАНДАЙЗЕР КОЗМЕТИЧНИ ПРОДУКТИ

За търговския екип на L’Oréal България, световен лидер в сегмента Козметични продукти, търсим МЪРЧАНДАЙЗЕР за гр. Варна за обекти ключови клиенти, дрогерии и аптеки.

Отговорности:
  • Увеличава продажбите в обектите в поверения му район, посредством редовни мърчандайзингови дейности
  • Следи за добрата подредба и сроковете на годност на продуктите в търговските обекти.
  • Осигурява наличието и видимостта на продуктите на компанията в посетените обекти, следи за актуални цени на етикетите и необходимите количества от продуктите.
  • Изгражда и поддържа добри отношения и партньорство с клиентите на компанията.
  • Участва и подсигурява провеждането на промоции.
Изисквания
  • Завършено средно образование;
  • Инициативност, бърза обучаемост;
  • Отлични комуникативни умения и умения за водене на преговори;
  • Предишен опит в областта на търговията: дистрибуция, мърчъндайзинг или директни продажби е предимство;
  • Организираност и самостоятелност;
Условия:
  • Работна седмица – от понеделник до петък;
  • възнаграждение, обвързано с постигнатите резултати;
  • служебен телефон;
  • допълнителна сума за транспорт;

Име

Фамилия

Телефон

CV

Други файлове

Твоят e-mail адрес

E-mail на твоя приятел

Текст, който да бъде добавен към обявата