ACCOUNT MANAGER

За нашия клиент – АВО-БЕЛ, https://avo.bg/, компания, която със своя над 30 годишен опит се е утвърдила като лидер в езиковото обучение, търсим амбициозен и мотивиран професионалист за позицията:

Основни отговорности:
  • Извършва продажби на продуктите на АВО-БЕЛ на образователни институции, бизнес организации и крайни клиенти;
  • Извършва продажби на онлайн продукти на АВО-БЕЛ: курсове, практикуми, пробни изпити;
  • Редовно наблюдава пазара и изготвя справки, анализи и препоръки, касаещи маркетирането и продажбите на изпити и изнесено обучение. Събира подробна и пълна информация относно конкуренцията;
  • Участва в организирането на рекламни кампании, както и в подготовката на необходимите рекламни материали;
  • Промотира изпитите и курсовете на АВО-БЕЛ пред външни кандидати;
  • Работи с определени изпитни бази, училища, организации и преподаватели-партньори;
  • Води кореспонденцията с клиентите, както и оформяне на договорите, договарянето на изпитни дати с партньорски организации и преподаватели, публикуването им на сайта на АВО-БЕЛ;
  • Проследява регистрациите и плащанията, уточнява условията и графиците за провеждане на изпитите;
  • Поддържа постоянен контакт с настоящи и потенциални клиенти, консултира ги и подпомага максимално тяхната дейност, свързана с промотиране на продуктите на АВО-БЕЛ;
  • Изпълнява съгласуваните таргети;
  • Спазва сроковете както към външни, така и към вътрешнофирмените контакти;
  • Спазва фирмената култура при общуване с клиенти на организацията;
Изисквания към успешния кандидат:
  • Опит, силен усет или интерес към продажбите и работата с клиенти– B2B;
  • Висше образование (бизнес специалности са с предимство);
  • Отлично владеене на български език е задължително;
  • Добро работно ниво на владеене на английски език;
  • Компютърна грамотност;
  • Подход към клиентите и отношение, ориентирано към резултатите;
  • Организационен и управленски потенциал;
  • Аналитични умения;
  • Умения за работа в екип;
  • Самостоятелност при решаване на проблеми;
  • Амбиция за развитие в компанията;
  • Отлични комуникативни умения и умения за водене на преговори;
  • Отговорност, целеустременост;
Компанията предлага:
  • Възможност за бързо кариерно развитие при постигане на резултати;

Име

Фамилия

Телефон

CV

Други файлове

Твоят e-mail адрес

E-mail на твоя приятел

Текст, който да бъде добавен към обявата